Історія SHK:

Привіт! Мене звати Лялія, і разом з моїм чоловіком Дімою ми є щасливими власниками бренду SHK. Ми також є гордими батьками наших двох прекрасних доньок, які, власне, і надихнули нас розпочати цей бізнес 15 років тому. Наша сім’я – це найважливіше в нашому житті і величезна рушійна енергія у всьому, що ми робимо.

Озираючись на 15 років назад, я навряд чи можу пригадати в деталях, коли саме була відправна точка для нашого бренду SHK. Але одне я можу сказати точно – найзаповітнішою мрією мого дитинства було стати дизайнером одягу, оскільки я завжди прагнула модифікувати щось існуюче і створювати щось абсолютно нове!
У дорослому житті я повернулася до цієї напівзабутої мрії. Коли наша старша донька була зовсім маленькою, ми поринули у світ дитячих ігрових майданчиків, і я зрозуміла, що хочу, щоб моя дитина відрізнялася від інших дітей. На той час мені пощастило мати достатньо часу, ресурсів і пристрасті для творчості – і це стало моїм поштовхом!
Ми почали з шапочок – буквально на кожен день тижня я робила шапочку для своєї доньки! Мені дуже подобалося робити ці перші хенд-мейд речі. Незабаром люди почали звертати увагу на всі ці милі шматочки одягу, сумочки та шапочки на моїй маленькій донечці, а коли дізналися, що я все це створюю, то робили замовлення для своїх дітей і навіть для себе. Так у мене з’явилися перші клієнти:)


Через деякий час люди почали замовляти все більше і більше, і це стало стартовою платформою для створення нашого бренду
Шкодная кошка.

Бренд “Шкодлива кішка” почав свій шлях як жартівлива назва, пов’язана з появою нашого пухнастого улюбленця, який виявився досить незвичайним у своїй поведінці порівняно з іншими кішками, з якими нам доводилося стикатися раніше. Проте з часом ми прийняли рішення спростити назву для зручності пошуку, скоротивши її до абривіатури SHK.

Наш пухнастий улюбленець став додатковим джерелом натхнення для нашого бренду. Ми хотіли створювати вироби, які відображають неповторну особистість і виразність.

Зважаючи на те, що назва “Шкодная кошка” може бути важко запам’ятати. а також викликати певні асоціації, ми прийняли рішення скоротити її до абревіатури SHK. Це зробило назву більш лаконічною і легкою для пошуку. Тепер, коли ви шукаєте наш бренд, вам достатньо ввести абревіатуру SHK, і ви знайдете наші унікальні і якісні вироби.

Ми пишаємося тим, що наші вироби є результатом нашої пристрасті та любові, а також бажанням створювати щось особливе і неповторне. Наш бренд SHK – це поєднання індивідуальності, стилю і комфорту, яке ми раді пропонувати вам.

Сьогодні ми – український бренд з 15-річною історією та прагненням представляти рідну країну на світовому ринку моди. Наша команда зросла (дизайнер, менеджери з продажу, фотографи, швачки…). І ми раді запропонувати вам нашу продукцію, створену вручну з великою любов’ю та турботою про вас!
Наша команда сподівається, що ви знайдете в нашому магазині щось особливе, що зігріє ваше тіло і душу в холодні місяці осені та зими!
Ласкаво просимо до магазину
SHK 🙂

Сьогодення

У зв’язку з початком повномасштабної війни, ми прийняли важливе рішення – фокусуватися на допомозі збройним силам України. Ми маємо багато знайомих військових та волонтерів, які звернулися до нас з проханнями про допомогу у пошитті спеціалізованих речей.

Тому на базі виробництва SHK протягом півтора року ми створили і розробили велику кількість якісних виробів для українських захисників. Отримавши високу оцінку від професіоналів, ми прийняли рішення створити бренд військової амуніці – Udefense.com.ua.

Наш бренд спеціалізується на створенні якісної амуніції та наданні допомоги захисникам з ремонту або вдосконалення вже придбаних аксесуарів інших виробників, адаптуючи їх для виконання їхніх унікальних задач.

Ми пишаємося тим, що можемо бути корисними для наших українських захисників, і заохочуємо всіх, хто цікавиться цією темою, відвідати наш веб-сайт Udefense.com.ua. Там ви знайдете широкий асортимент високоякісної амуніції та аксесуарів, які допоможуть забезпечити нашим захисникам надійну підтримку у виконанні їхніх важливих завдань. На початку ми розробляли прості речі як підсумки для магазинів і гранат, потім додали кобури і Розвантажувальні пояси. Потім додали рюкзаки “Великий армійський” , а згодом медичний. Також були дощовики, а на зиму муфта для оператора дрона. Згодом розроблено декілька варіантів плитоносок. В даний момент продовжуються активні розробки і ми обов’язково вас будем знайомити з наши новинками.