Про товари

Колекція ONE SIZE

Двошарова шапка ONE SIZE

Перша модель шапки біні універсального розміру (підходить як дитині від 3х років 48 см об’єм голови і до дорослого з об’ємом голови 59 см). По своїм властивостям матеріал складений в 2 шари дозволяє з комфортом носити таку шапку при температурі від 10 °C до – 5°C.

Двошарові з підворотом ONE SIZE

Наступна модель біні з підворотом, дозволяє її використовувати при нижчих температурах тому рекомендується на зиму. Комфортна температура використання до -20 °C. Розмір універсальний на об’єм голови від 48 см до 59 см.

Снуд і мітенки ONE SIZE

Після позитивних відгуків шапок були запити на додаткові аксесуари по утепленню. Ми розробили снуди та мітенки. Снуд дозволяє зберегти власне тепло в холодну погоду, прикрити шию і виглядає дуже круто. Мітенки дозволяють закрити основну відкриту частину руки але залишити пальці відкритими не сковуючи ваших рухів і тактильних можливостей. Використовуються як окремі аксесуари але в більшості клієнти обирають суцільними комплектами в різних варіаціях шапок – снудів – мітенок. Вироби в одному розмірі прекрасно підходять як для дітей від 4х років так і для дорослих.

Пов’язка чи чалма ONE SIZE

Після позитивних відгуків шапок були запити на додаткові аксесуари по утепленню. Ми розробили снуди та мітенки. А після них народилися такі чудові аксесуари як пов’язки та “чалма”. По суті це досить ідентичні багатофункційні аксесуари. Вони можуть бути використані як аксесуар на голову – який дозволяє закрити лоб, вуха та потилицю, або як аксесуар на шию – міні шарф. Аксесуар дуже компактний і тоді коли він недоречний спокійно поміщається у кишені або сумці. Дуже полюбилися активним людям під час прогулянок, або занять спортом на свіжому повітрі. Використовуються як окремі аксесуари але в більшості клієнти обирають суцільними комплектами в різних варіаціях шапок – снудів – мітенок – пов’язок. Вироби в одному розмірі прекрасно підходять як для дітей від 4х років так і для дорослих.

Залишити відповідь